PK Nářadí

V košíku zatím nemáte
žádné zboží.

produktyProdukty

PK RealizacePK Realizace

E-ShopE-Shop

   
IGM KATALOG 2018/19   
   

design/2010/anketa.png

Kde jste se dozvěděli o naší společnosti?
Nevím, znám Vás u dlouho
 
 
 
 
20% (31 hlasujících)
Na výstavě nebo veletrhu
 
 
 
 
7% (12 hlasujících)
Na internetu
 
 
 
 
31% (47 hlasujících)
Na doporučení
 
 
 
 
18% (28 hlasujících)
U konkurence
 
 
 
 
21% (33 hlasujících)

PROTOOL


VEŠKERÉ ZBOŽÍ ZNAČKY PROTOOL ZAKOUPÍTE NA NAŠEM E-SHOPU ZDE.

Odborný a certifikovaný prodej nářadí značky PROTOOL.

Úplné informace o společnosti a sortimentu na www.pkrealizace.cz.

NA NAŠEM E-SHOPU VŠECHNY PRODKUTY PROTOOL ZAKOUPÍTE SE SLEVOU 12% OPROTI CENÍKOVÝM CENÁM

Robustní a výkonné profesionální elektrické ruční nářadí pro použití na stavbách.

PROTOOL je specialista v oblasti sanace s mimořádnými řešeními klasických problematických prací – například jsou to sanační brusky pro odstraňování starých vrstev broušení betonu a potěru. V popředí zájmu je přitom bezprašná práce. PROTOOL zde nabízí kompletní systémy, ať se jedná o čištění na stavbě nebo odsávání u brusek na beton či dokonce míchadel.PROTOOL pro vás má vždy optimální řešení.

V oblasti zpracování dřeva nabízí PROTOOL výkonné stroje, se kterým lze montážní práce provádět rychleji a efektivněji. Například geniální systém PROTOOL FastFix pro řadu vrtaček QuaDrill a akumulátorovou sérii QuaDrive skýtá jedinečné výhody, speciálně při náročných úkolech. Navíc PROTOOL nabízí celou řadu strojů pro tesařství a do popředí zde staví především otázku bezpečné práce a ochrany před úrazy.

Společnost PK REALIZACE s.r.o. se snaží svým zákazníkům dodávat pouze kvalitní nářadí a příslušenství, tudíž se zaměřila mimo jiné na tento sortiment. Tím můžeme vyjít vstříc našim stávajícím, ale i novým zákazníkům, kteří se nenechají ovlivnit cenou na úkor životnosti a výkonnosti, nebo laxním přístupem některých obchodníků prodejců) stylem „tady si vyber“. Takto to v PK REALIZACE s.r.o. nechodí. Snažíme se zákazníkům poradit, případně vyřešit problém, a samozřejmě dodat odpovídající optimální stroj, či nástroj. Je tu i možnost odzkoušení stroje přímo na pracovišti u zákazníka.

O dalších aktivitách naší společnosti se můžete dočíst na www.pkrealizace.cz, případně můžete navštívit naše další prodejní prezentace uvedené v záhlaví této stránky.

Děkujeme za Váš případný zájem.

Tým společnosti REALIZACE s.r.o.

LZE KOMBINOVAT OBJEDNÁVKY ZE VŠECH NAŠICH E-SHOPŮ S MOŽNOSTÍ DOPRAVY ZDARMA

Nebyly nalezeny produkty, dále pokračujte výběrem v podkategoriích.