PK Nářadí

V košíku zatím nemáte
žádné zboží.

produktyProdukty

PK RealizacePK Realizace

E-ShopE-Shop

   
IGM KATALOG 2018/19   
   

design/2010/anketa.png

Kde jste se dozvěděli o naší společnosti?
Nevím, znám Vás u dlouho
 
 
 
 
20% (31 hlasujících)
Na výstavě nebo veletrhu
 
 
 
 
7% (12 hlasujících)
Na internetu
 
 
 
 
31% (47 hlasujících)
Na doporučení
 
 
 
 
18% (28 hlasujících)
U konkurence
 
 
 
 
21% (33 hlasujících)

Elektrické nářadí a zařízení

icon/aaa_001002.jpg icon/aaa_012003.jpg icon/aaa_012002.jpg
AUTOMATICKÉ ŠROUBOVÁKY JÁDROVÉ VRTAČKY KLADIVA
icon/aaa_012001.jpg
MICROMOT modeláři
icon/aaa-fein.jpg

www.pk-fein.cz
Německý prvotřídní výrobce vyvíjí a vyrábí aplikační řešení pro segment trhu v oblasti kovu, výstavbě a automobilovém průmyslu: Profesionální a spolehlivé elektrické nářadí pro průmysl a řemesla. FEIN je vlastníkem více než 500 patentů a 300 ochranných práv. Třináct mezinárodních dceřiných společností a zastoupení distribuuje výrobky FEIN do 45 zemí. Značka FEIN je již 140 let symbolem aplikačních řešení a prvotřídní kvality.

icon/aaa-festool.jpg

www.pk-festool.cz
Nářadí FESTOOL by nemělo chybět nikomu, kdo chce odvádět profesionální práci v oblasti interiérů i exteriérů a to hlavně v oboru truhlářství a stavebnictví. FESTOOL, co by pojem, se řadí na první místo v přesnosti, výkonnosti, ergonomii, spolehlivosti, vytrvalosti, životnosti, lehkosti, praktičnosti, … téměř hraničí s dokonalostí.

icon/aaa-mafell.jpg

www.pk-mafell.cz
Tento výrobce se může pyšnit svým nenapodobitelným přístupem k výrobě menších sérií jak strojů, tak i nástrojů, o to ale kvalitnějších a propracovanějších. Vývojové oddělení klade důraz na usnadnění práce. Použité patentované technologie a “vychytávky” u nářadí Mafell, velmi dobře a spolehlivě snižují náklady. Přesvědčte se sami.

icon/aaa-protool.jpg

www.pk-protool.cz
PROTOOL je specialista v oblasti sanace s mimořádnými řešeními klasických problematických prací – například jsou to sanační brusky pro odstraňování starých vrstev broušení betonu a potěru. V popředí zájmu je přitom bezprašná práce. PROTOOL zde nabízí kompletní systémy, ať se jedná o čištění na stavbě nebo odsávání u brusek na beton či dokonce míchadel.PROTOOL pro vás má vždy optimální řešení.

icon/aaa-pk.jpg

OSTATNÍ ZNAČKY
Bosch, Makita, Dewalt, Metabo, Hitachi, AEG, Milwaukee, Narex, Lamelo, Virutex, Rothenberger, Rems, Virax, atd ...

Nebyly nalezeny produkty, dále pokračujte výběrem v podkategoriích.